Kávu Pont som poznal z potuliek v Barcelone, veľmi ma potešilo že si ju môžem zakúpiť aj na Slovensku. Ďakujem za super kávu!!!!

Marek

Vynikajúca káva, najviac mi chutí Sanjami 100% arabica, kúpili sme si do kancelárie rôzne druhy, a tam vyhráva ZENIT. Ja však na svoju Sanjami nedám dopustiť 🙂

DENISA T.

Som veľmi milo prekvapená rýchlou expedíciou objednávky. Zelený čaj GOXO GOXO som nevedela vypátrať nikde na internete, vy ste mi urobili radosť Vašou ponukou. Odporúčam každému milovníkovi zeleného čaju.

Jana

Som milovník kávy spolu s manželkou. Pitie kávy je náš spoločný rituál. No príchodom tehotenstva nechcela riskovať a tak sa rozhodla pre bezkofeínovú kávu. Ako darček k narodeninám som jej kúpil DECAF z Vašej ponuky a nevedela si vynachváliť vôňu a chuť tejto kávy. Ďakujeme za vynikajúcu alternatívu.

Gregušovci

Na horúceho Turka v skle nedám dopustiť. Objednal som si vo Vašom e-shope balenú mletú kávu NATURAL, ktorá mi chuťovo vyhovuje najviac z doteraz ochutnaných káv. Vyjadrujem spokojnosť s Vašimi produktami.

Peter

Ak je možnosť, vždy rada nakupujem BIO potraviny. No s bio kávou je to ťažší oriešok, nie je dostupná všade. Navštívila som Vašu stránku a srdce mi zajasalo pri pohľade na 100% arabiku BIO. Nebol to môj posledný nákup zaručene!!

Daniela S.