ČAJKA Zelený šesťboj BIO

7,9018,00

Listy Moringy obsahujú mnohé prospešné látky pre náš organizmus. Spomeňme esenciálne aminokyseliny, ktoré chránia pred voľnými radikálmi, vitamín A a C, vápnik, horčík, draslík, železo, zinok, Omega-3 mastné kyseliny či Zeatin – dôležitý chemický prenášač, dopravuje tieto látky tam, kde majú pôsobiť.

Matcha obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu. Z hľadiska nutričných hodnôt je 10 krát silnejší ako iný zelený čaj. Dodáva telu energiupodporuje intenzívne sústredenie a rýchlejšie reakcie. Pomáha tiež zbavovať telo ťažkých kovov a chemických toxínov. Nespornou výhodou je i to, že zelený čaj matcha je mierne močopudný, takže Vám zároveň napomôže tieto látky z tela i vylúčiť.                              Medzi povestné účinky matcha patrí jeho vplyv na ľudský metabolizmus, ktorý zrýchľuje až o 40%. Pomáha tak efektívnejšie spaľovať tukové zásoby, ale zvyšuje aj výkon svalovej sústavy.  Matcha Tea obsahuje zhruba 30 % vlákniny a napomáhá tak pri trávení.

Pšeničná tráva obsahuje vitamíny A, E, C, K a B6, tiež minerály železo, vápnik, selén a horčík, je plná antioxidantov bojujúcich proti voľným radikálom, čo vedie k ochrane pred oxidačným stresom, reguluje cukor v krvi a znižuje cholesterol; má protizápalové účinky; pomáha pri bežných ochoreniach, ako je prechladnutie či chrípka; funguje ako prírodný detox.

Koreň Maca  obsahuje vysoké množstvo aminokyselín, najmä esenciálnych, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo, vitamínov B1, B2, B6, vitamínov C a E, stopových prvkov a minerálov ako vápnik, železo, zinok, draslík a jód a horčík a ďalšie účinné látky. Maca pomáha pri liečbe chorôb spojených s oslabením organizmu. Je bohatá na látky podporujúce rast svalovej hmoty a vytrvalosť, zrýchľuje regeneráciu svalov. Podporuje mentálne zdravie. Pomáha pri chronickej únave a pomáha navrátiť organizmu silu a vitalitu. Dodáva vitalitu a dokonca pomáha pri nespavosti.

Chia semienka  sú bohatým zdrojom omega 3 mastných kyselín, obsahujú dvakrát toľko bielkovín ako iné semená alebo zrná, draslík, antioxidanty, päťkrát viac draslíka ako mlieko a trikrát viac železa ako špenát. Obsahujú tiež minerály ako horčík, fosfor, vápnik, zinok, mangán a vitamíny A, D, K, E a B.

Spirulina – sladkovodná riasa, bohatá na bielkoviny, vitamíny, esenciálne aminokyseliny, vlákninu, minerály a esenciálne mastné kyseliny ako napríklad kyselina gama-linolénová (GLA).

 

Vymazať
Čajka ZELENÝ ŠESŤBOJ BIO
ČAJKA Zelený šesťboj BIO
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: ,